مقاوم سازی دیوار با FRP اف آر پی

مقاوم سازی دیوار با الیاف FRP اف ار پی ، مقاوم سازی خمشی و برشی و افزایش شکل پذیری دیوار با الیاف FRP اف ار پی ، مقاوم سازی دیوار با الیاف GFRP و CFRP الیاف کربن و شیشه اف ار پی

مقاوم سازی دیوار با FRP اف آر پی

برای ترمیم و مقاوم سازی دیوارهای بتنی می توان از FRP استفاده نمود. در مقاوم سازی دیوارهای برشی با FRP اف آر پی علاوه بر افزایش مقاومت خمشی و برشی می توان تنش را در کل صفحه بجای تمرکز در یک نقطه توزیع نمود . این سیستم را می توان همچنین برای ترمیم و خرابی های دیوار ، جایگزین کردن میلگردهای خورده شده و یا حذف شده  (ناشی از ایجاد بازشو یا سوراخ در دیوار ) و همچنین عایق کاری رطوبتی در دیوارها استفاده کرد .

هدف از مقاوم سازی دیوار با FRP اف آر پی را میتوان موارد زیر دانست :

1- افزایش مقاومت خمشی
2- افزایش مقاومت برشی
3- افزایش مقاومت در برابر انفجار
4- کنترل گسترش ترک
5- افزایش دوام و عمر
6- آب بند و عایق نمودن
7- افزایش شکل پذیری
8- ترمیم ناشی از خوردگی
9- افزایش مقاومت در برابر خوردگی
برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی اجرا و استعلام قیمت با کارشناسان ما از طریق شماره 09372335529 در ارتباط باشید .

استفاده دیگر از تقویت دیوار با FRP اف آر پی به منظور مقاوم سازی دیوار دارای نواحی بازشو است . مقاومت کششی الیاف FRP اف آر پی 3 برابر فولاد است . کارشناسان گروه مقاوم سازی آسا بسته به نیاز شما ، تعداد و جهت گیری لایه های FRP را محاسبه کرده و نقشه ها و جزئیات دقیق را در اختیار شما قرار می دهند .

ویژگی ها و مزایای مقاوم سازی دیوار با FRP اف آر پی

1- افزایش مقاومت خمشی و برشی دیوارها
2- عدم افزایش ابعاد دیوار
3- افزایش مقاومت کل دیوار حتی در صورت پوشاندن سطح کوچکی از آن
4- آب بند نمودن سطح دیوار
5- مقاوم در برابر خوردگی
6- دارای اتصال مناسب به انواع دیوار اعم از بتنی ، آجری و ....
7- دارای صرفه اقتصادی مناسب در مقابل بعضی از روش های سنتی

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی اجرا و استعلام قیمت با کارشناسان ما از طریق شماره 09372335529 در ارتباط باشید .